Klub Senior w akcji

Klub powstał 2020 roku. Startowaliśmy z grupką 6 osób, jednak na każde następne spotkania dołączali kolejni uczestnicy.

SENIOR W AKCJI z założenia skierowany jest do wszystkich seniorów chcących aktywnie spędzić czas z innymi przy grach planszowych, zabawach stymulujących koordynację ruchową i wzrokową, książce, zajęciach manualnych, kulinarnych czy na wycieczkach. Prowadzone zajęcia są okazją do integracji z innymi seniorami, wymiany doświadczeń i rozmowy. Przede wszystkim zajęcia pozwalają otworzyć się i wyjść poza mury swojego domu.

Nie boimy się żadnych wyzwań i pokazujemy, że można łamać bariery strachu i ograniczeń. Czasami bawimy się jak małe dzieci, czasami tworzymy kulinarne pyszności, by później przy ich aromacie zmierzyć się z zadaniami, mającymi na celu gimnastykę naszej pamięci, by pobudzić wszystkie komórki naszego ciała.

Spotkania odbywają się dwa razy w miesiącu w poniedziałki w Bibliotece Głównej w Jaraczewie. Zaczynamy o godzinie 10:00 i kończymy dopiero wtedy, gdy mija kilka godzin i po seniorów dzwonią domownicy 🙂

Niezmiernie nas to cieszy, bo pokazuje to, jak bardzo nasze zajęcia się spodobały i zostały dobrze przyjęte.

Do naszej grupy dołączyć można w każdej chwili. Niestety przez pandemie nasze zajęcia zostały zawieszone, ale mamy nadzieję, na szybki ich powrót.

Jesteś zainteresowany naszym klubem? Skontaktuj się z nami udzielimy wszelkich informacji.

Do zobaczenia, czekamy na Was.

Przewiń na górę