Walizka z książkami i Molikiem w Niezapominajce

Walizka? Molik? Pani z biblioteki?
Akcja KSIĄŻKA W PODRÓŻY wystartowała.
Dziś mieszkający w bibliotece MOLIKA odwiedził i poznał dzieci z Przedszkola Niezapominajka w Jaraczewie.  Obdarował każde dziecko książką i wyjątkowym biletem do biblioteki. Kolejny raz ruszamy z akcją KSIĄŻKA W PODRÓŻY, której celem jest propagowanie czytelnictwa wśród przedszkolaków. Drodzy rodzice dzięki tak banalnemu zabiegowi jakim jest czytanie dzieciom dajecie im poczucie bezpieczeństwa i bliskości, co jest bardzo ważne do ich dalszego rozwoju.